AREÁL

Areál

Soutěž se nachází v příjemném prostředí areálu Pod Borovicí. Soutěžní dráhy, které se nacházejí na přilehlé louce, jsou každoročně vyrovnávány technikou. Taktéž stany jsou situovány na travnatém povrchu blízko u lesa. Veškeré ostatní zázemí je možné najít v blízkosti hospůdky Pod Borovicí, kde se také nachází hasičská bouda s občerstvením, betonové hřiště určené pro nástup družstev nebo také dětské hřiště, které je v průběhu soutěže veřejnosti uzavřeno. Hospoda je v průběhu dne otevřena, ale není součástí soutěže O pohár obce Svatý jiří.

Co můžeme v areálu najít?
Podrobná mapa areálu

Jídlo

uzene

Uzené přímo z udírny

Máš chuť na domácí uzené, které je dělané přímo na místě? Uzená krkovička zahřeje každé hladové břicho! Pozor, v sobotu už nemusí být, takže přijď co nejdříve!

topinka

Ostrá topinka

Naše topinka s domácí pomazánkou poslouží nejenom hladovému člověku, ale také člověku, který má chuť na něco dobrého a ostrého. Máš chuť na samotnou topinku? Vyjdeme ti vstříc! 

langoš

Langoš

U stejného stánku v hasičské boudě si můžeš vedle topinky koupit také vynikající langoš! Je libo se sýrem nebo bez? Máš rád více kečupu? Nic není problém a rádi ti vyhovíme!

parek

Párek v rohlíku

Tak takový párek v rohlíku jste ještě nejedli! Je to jedna z povinností každých závodů a u nás to není jinak. Párek v rohlíku s kečupem, hořčicí nebo obojím prostě musíš ochutnat!

cesnečka

Česnečka mistra Olivy

Vstává se ti v sobotu ráno těžko? Snídaně nestačila a chtěl bys něco teplého do břicha – stav se do boudy a dej si Olivovu česnečku! Pozor,  jedná se o omezenou nabídku sobotního rána.

cukrovinky

Cukrovinky

Všechny druhy sladkého na jednom místě! Během závodů je potřeba doplnit cukry a co jiného než čokolády a další sukrovinky by na to bylo lepší. Těšíme se na všechny mlsouny v boudě u hřiště.

Pití

nealko

Nealko

Dal sis topinku a máš žízeň, mám pro tebe sper tip – zajdi si pro nealko do boudy. Chceš něco na zahřátí – v boudě najdeš i čaj zadarmo!

plzen

Plzeň od doktora

Pokud je ti více jak 18 let a máš rád dobře načepovanou plzeň, stav se pod pergolou u hospody. Tip: Dej si k pivečku i čerstvé uzené.

pivo

Desítka na osvěžení

Říká táta, že má žízeň? Pošli ho do boudy na výbornou desítku od Březňáka. Skvěle osvěží v teplém počasí (pro osoby starší 18 let).

GLU382777_semafor

Panáček od profesora

Po skončení soutěže se otevřou i vrátka od našeho okénka plného překvapení. Míchané nápoje, které svět neviděl z rukou profesionála z Prahy.

Ostatní

Toalety

Toalety

Pokud potřebuješ na záchod, máš hned několik možností – můžeš využít záchody v hospodě nebo v případě chlapců zajít do lesa k rozhlasu.

prezence

Prezence

Prezence je důležité místo pro vedoucí kolektivů, je otevřená od 14:00 a najdete ji v klubovně místní hospůdky.

rozhlas

Rozhlas

Něco jste ztratili nebo někoho hledáte? Zajděte k rozhlasu, kde Vám rádi poradí. Je to místo, kde se nacházejí ztráty a nálezy.

hospoda pod borovicí

Hospůdka Pod Borovicí

Všude je plno a chtěli byste si na chvíli odpočinout – zajděte do místní hospody, kde hospodský má i na výběr z několika nanuků.